Renault Group Filtru ulei 1.5 dCi Euro 5 Dacia Duster / Logan / Megane 3 / Captur / Fluence / Clio 3 - OE

23,00 RON

Filtru ulei 1.5 dCi Euro 5 Dacia Duster / Logan / Megane 3 / Captur / Fluence / Clio 3 - OE

Compatibilitate Auto
Tip produs Filtru ulei
Marca Dacia
Model automobil Duster II
Logan
Megan
Captur
Fluence
Clio
An fabricatie 2010 - 2016
Tip combustibil Motorina
Motorizare 1.5 DCI
In stoc

Durata de livrare: 24h - 48h

Limita stoc
- +
Adauga in cos
Cod Produs: 8200768927 Ai nevoie de ajutor? 0745471484 / 0740033630
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Caracteristici
  • Review-uri (0)

Filtru ulei 1.5 dCi Euro 5 Dacia Duster / Logan / Megane 3 / Captur / Fluence / Clio 3 - OE

Filtru ulei original Duster diesel 1.5 dCi (2010 - ), reper 8200768927. Filtrul de ulei original Dacia/Renault pentru Dacia Duster 1.5 dCi dupa 2010, retine si filtreaza uleiul, epurandu-l in mod constant de pilitura produsa prin uzura pieselor, de reziduurile de carburatie, de produsele de oxidare a uleiului si de praful exterior.

Filtrele de origine Renault sunt construite cu hartie tratata, de inalta calitate, produs original Dacia/Renault. E recomandat sa fie schimbate in medie la fiecare an sau la fiecare 10 000 km sau conform instructiunilor din Caietul de Intretinere Vehicul emis de catre producatorul Dacia/Renault.

La ce ajuta schimbarea regulata a filtrului? Produsul nou mentine motorul performant si prelungeste durata de viata a acestuia. Sal Stil va asigura consiliere gratuita la achizitia produselor, pentru identificarea corecta, de 100% a reperului comandat, functie de caracteristicile tehnice ale motorizarilor.
Producător Număr OE Info referință
RENAULT 8200274858
RENAULT 8200292649
RENAULT 8200768927
RENAULT 8200867980 
GENERAL MOTORS 4415442
GENERAL MOTORS 4418754
GENERAL MOTORS 4434962
GENERAL MOTORS 93181255
GENERAL MOTORS 93196050
GENERAL MOTORS 93198441
HONDA 15400RZ0G01 
IVECO J1314020
IVECO J1315020 
MITSUBISHI M883804 
NISSAN 1520800Q0D
NISSAN 1520800Q0G
NISSAN 1520800Q0H
NISSAN 1520800Q0J
NISSAN 1520800QAC
NISSAN 1520800QAF
NISSAN 15208AW300
NISSAN 15208BN700 
ROVER/AUSTIN FH1005 
SMART 2811800310 
SUZUKI 1651067JG0
SUZUKI 1651084A11
SUZUKI 1651084A11000
SUZUKI 1651084A12
SUZUKI 1651084A12000
SUZUKI 1651084CT02ND 

.

Masini Compatibile: CAPTUR I (J5_, H5_) 1.5 dCi 90
CLIO II (BB_, CB_) 1.9 dTi (B/CB0U)
CLIO 3 (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR0H, CR0H, CR1S, BR1S)
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR17, CR17)
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR1C, CR1C)
CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (C/BR0G, C/BR1G)
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0F)
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0G)
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0H, KR1S)
CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR1C, KR1N)
ESPACE 4 (JK0/1_) 1.9 dCi (JK0U)
ESPACE IV (JK0/1_) 1.9 dCi (JK0U, JK0G)
FLUENCE (L3_) 1.5 dCi (L30A)
FLUENCE (L3_) 1.5 dCi (L30B)
FLUENCE (L3_) 1.5 dCi (L30D, L30L, L306, L33F, L33L, L33M, L33V, L33W)
FLUENCE (L3_) 1.5 dCi (L30S)
GRAND SCeNIC 2 (JM0/1_) 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C)
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM14)
GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM15)
GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.4 16V (JZ0F)
GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi
GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi
GRAND SCeNIC 3 (JZ0/1_) 1.5 dCi
KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4
KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (KC0V)
KANGOO (KC0/1_) 1.9 dTi (KC0U)
KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi
KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi 105 (KW0F)
KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi 110 (KW0C, KW0H)
KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi 70 (KW0V, KW0A)
KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi 75 (KW07, KW10, KW04)
KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi 85 (KW0K, KW0L, KW0B)
KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) 1.5 dCi 90 (KW05, KW08, KW0G, KW11)
KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi (KW0F)
KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi (KW0G)
KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi 75
KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi (FC0V)
KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V)
KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V)
KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dTi (FC0U)
KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 105 (FW0F)
KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 110 (FW0C, FW0H)
KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 70 (FW0A, KW0V)
KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 75 (FW07, FW10, FW04)
KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 85 (FW0K, FW0L, FW0B)
KANGOO Express (FW0/1_) 1.5 dCi 90 (FW0G, FW05, FW08, FW11)
LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCI (BG0E)
LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi
LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi
LAGUNA 2 (BG0/1_) 1.9 dCi (BG05)
LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG08, BG0G)
LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG0R)
LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG12)
LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1V)
LAGUNA II (BG0/1_) 1.9 dCi (BG1A, BG1W)
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCI (KG0E)
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG05)
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0E, KG0R)
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0G)
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG12)
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG1A, KG1W)
LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG1V)
LAGUNA 3 (BT0/1) 1.5 dCi (BT00, BT0A, BT0T, BT1J)
LAGUNA III (BT0/1) 2.0 GT
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1.5 dCi (KT0A)
LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 2.0 GT
LAGUNA cupe (DT0/1) 2.0 GT
LATITUDE (L70_) 1.5 dCi (L70R)
LOGAN I (LS_) 1.5 dCi
LOGAN I (LS_) 1.5 dCi
LOGAN I combi (KS_) 1.5 dCi
LOGAN I combi (KS_) 1.5 dCi
MASTER 2 bus (JD) 1.9 dCi 80
MASTER II bus (JD) 1.9 dTI
MASTER II caroserie (FD) 1.9 dCi 80
MASTER II caroserie (FD) 1.9 dTI
MEGANE CC (EZ0/1_) 1.4 TCe (EZ0F, EZ1V)
MEGANE CC (EZ0/1_) 1.5 dCi (EZ09, EZ1G, EZ0D)
MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 TCe (EZ1T)
MEGANE I (BA0/1_) 1.9 TDI
MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dCi (BA05, BA1F)
MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N)
MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA1U)
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 TDI
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dCi (LA05, LA1F)
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA08, LA0N)
MEGANE I Classic (LA0/1_) 1.9 dTi (LA1U)
MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dCi (DA05, DA1F)
MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dTi (DA0N)
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dCi (KA05, KA1F)
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA0N)
MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA1U)
MEGANE 2 (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi
MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1.9 dCi (BM0G, CM0G)
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi
MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1.9 dCi
MEGANE II combi (KM0/1_) 1.9 dCi
MEGANE II combi (KM0/1_) 1.9 dCi
MEGANE II combi (KM0/1_) 1.9 dCi
MEGANE II combi (KM0/1_) 1.9 dCi
MEGANE II combi (KM0/1_) 1.9 dCi
MEGANE II combi (KM0/1_) 1.9 dCi
MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.9 dCi
MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.9 dCi
MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.9 dCi
MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.9 dCi (LM0G, LM1G, LM2C)
MEGANE II limuzina (LM0/1_) 1.9 dCi (LM14, LM1D)
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.4 TCe (KZ0F, KZ1V)
MEGANE 3  Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ09, KZ0D, KZ1G)
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ0C, KZ1A)
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1.5 dCi (KZ1M, KZ1W)
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 TCe
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 TCe
MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 TCe (KZ0K, KZ1T)
MEGANE III cupe (DZ0/1_) 1.4 TCe (DZ0F, DZ1V)
MEGANE III cupe (DZ0/1_) 1.5 dCi
MEGANE III cupe (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ09, DZ0D, DZ1F, DZ1G)
MEGANE III cupe (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ0A)
MEGANE III cupe (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ0B)
MEGANE III cupe (DZ0/1_) 1.5 dCi (DZ0C, DZ1A)
MEGANE III cupe (DZ0/1_) 2.0 R.S.
MEGANE III cupe (DZ0/1_) 2.0 R.S.
MEGANE III cupe (DZ0/1_) 2.0 TCe
MEGANE III cupe (DZ0/1_) 2.0 TCe (DZ0K)
MEGANE III cupe (DZ0/1_) 2.0 TCe (DZ1N)
MEGANE III cupe (DZ0/1_) 2.0 TCe 220
MEGANE III hatchback (BZ0/1_) 1.4 TCe (BZ0F, BZ1V)
MEGANE III hatchback (BZ0/1_) 1.5 dCi
MEGANE III hatchback (BZ0/1_) 1.5 dCi
MEGANE III hatchback (BZ0/1_) 1.5 dCi (BZ0C)
MEGANE III hatchback (BZ0/1_) 1.5 dCi (BZ1G, BZ1W, BZ0R)
MEGANE III hatchback (BZ0/1_) 2.0 TCe
MEGANE III hatchback (BZ0/1_) 2.0 TCe (BZ0K)
MEGANE III hatchback (BZ0/1_) 2.0 TCe 220
MEGANE Scenic (JA0/1_) 1.9 dTi (JA0N)
MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0D, JP0D)
MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0E, JP0E)
MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0F, JP0F)
MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (FP0G, JP0G)
MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP02)
MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) 1.5 dCi (JP0G, JP0H)
SCÉNIC I microbus (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi (JA05, JA1F)
SCÉNIC I microbus (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi RX4
SCÉNIC I microbus (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi RX4
SCÉNIC I microbus (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA0N)
SCÉNIC I microbus (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA1U)
SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 D
SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C)
SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM14)
SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM15)
SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.4 16V (JZ0F, JZ1V)
SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi
SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi
SCeNIC 3 (JZ0/1_) 1.5 dCi
SCÉNIC III (JZ0/1_) 1.5 dCi (JZ02, JZ0R)
TRAFIC 2 bus (JL) 1.9 dCI 100 (JL0C)
TRAFIC II bus (JL) 1.9 dCI 80 (JL0B)
TRAFIC II caroserie (FL) 1.9 dCi 100 (FL0C)
TRAFIC II caroserie (FL) 1.9 dCi 80 (FL0B)
TRAFIC II platou / sasiu (EL) 1.9 dCi 100 (EL0C)
TRAFIC II platou / sasiu (EL) 1.9 dCi 80 (EL0B)
TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0E)
TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi (CN0U)
TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi 75
TWINGO II (CN0_) 1.5 dCi 90
TWINGO III (BCM_) 1.0 SCe 70
TWINGO III (BCM_) 1.0 SCe 70 (BCMB)
DUSTER (HS_) 1.5 dCi
DUSTER (HS_) 1.5 dCi
DUSTER (HS_) 1.5 dCi
DUSTER (HS_) 1.5 dCi
DUSTER (HS_) 1.5 dCi
DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4
DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4
DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4
DUSTER caroserie 1.5 dCi
DUSTER caroserie 1.5 dCi
DUSTER caroserie 1.5 dCi 4x4
DUSTER caroserie 1.5 dCi 4x4
LODGY (JS_) 1.5 dCi
LODGY (JS_) 1.5 dCi
LODGY (JS_) 1.5 dCi
LODGY (JS_) 1.5 dCi
LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0J, LS0Y)
LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0K)
LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0W)
LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi (FS0K)
LOGAN EXPRESS (FS_) 1.5 dCi (FS0W)
LOGAN II 1.0 SCe 75
LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS0K)
LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS0W)
LOGAN pick-up (US_) 1.5 dCi (US0K)
LOGAN pick-up (US_) 1.5 dCi (US0W)
SANDERO 1.5 dCi
SANDERO 1.5 dCi
SANDERO 1.5 dCi
SANDERO 1.5 dCi
 

Scrie un review


Suport clienti Luni - Sambata: 08:00-18:00

0745471484 0740033630 info@salstil.ro
close

Comparare

Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.

close

A fost adaugat la favorite!

A fost sters din favorite!